IMG_3870.jpg

Klejonki

 klejonki3 klejonki2 

 

Drewno jako materiał naturalny, przyjazny dla otoczenia, emanujący ciepłem, zdrowym klimatem oraz oryginalnością bogactw faktur i barw – jest doskonałym surowcem do wykonania wartościowych wyrobów użytkowych.

Drewno ze stanu okrągłego przetwarzane jest we własnym tartaku.
Sterowane komputerowa suszarnie pozwalają na odpowiednie wysuszenie drewnianych listew, które przeznaczone są do dalszego klejenia.
Nasza firma posiada certyfikat Forest Stewardship Council® o numerze licencji FSC® C004454.

Klejonkę sosnową tworzą odpowiednie listwy lub tzw. lamele, sklejone ze sobą z grubości lub szerokości. Do ich łączenia stosuje się kleje o dużej wytrzymałości i trwałości. Poszczególne lamele klejone są w ten sposób, by neutralizować powstające w drewnie naprężenia a tym samym zapobiegać jego późniejszym wypaczeniom.

W procesie produkcji klejonek drewno jest pieczołowicie selekcjonowane. Wyłącznie najwyższej jakości materiał wykorzystywany jest do wytwarzania półfabrykatów do wyrobu przedmiotów użytku codziennego tj. mebli, mebli ogrodowych oraz stolarki.

Natura oferuje szeroką gamę klejonek, produkowanych pod wymiar, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu , nowoczesnej linii produkcyjnej i najwyższej jakości surowcowi, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakoś naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!