IMG_3665.jpg

O firmie

Natura to stabilność...

o naturze a

Niezmiennym źródłem inspiracji Firmy Natura jest drewno – element łączący wszystkie wyroby. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy pozwala nam stosować najnowsze technologie. Uczciwość, wzajemne zaufanie to wartości, na których opiera się filozofia firmy. Staramy się, aby z klientami, dostawcami i współpracownikami łączyły nas długotrwałe relacje oparte na partnerstwie.

 

Siła natury...

o naturze 2

Zakład produkcyjny Natury położony jest na obszarze  7,5 ha,  hale produkcyjne i magazynowe zajmują powierzchnię 15 000 m. kw. Firma jest największym pracodawcą w regionie, który zatrudnia ponad 500 osób. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego poczynając od obróbki drewna okrągłego, poprzez jego suszenie i formowanie gotowych wyrobów realizowane są w naszym zakładzie. Stale inwestujemy w rozwój parku maszynowego i wdrażamy nowoczesne technologie.

 

Natura nie robi nic na próżno...

kolaz3

Podstawą produkcji jest wysokiej jakości klejonka sosnowa i meble ogrodowe, których obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców w Europie. Meble ogrodowe eksportujemy między innymi do: Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoch, Słowenii, Czech, Słowacji, Belgi, Holandii, Dani, Szwecji, Norwegii.

 

Nowe wyzwania dla Natury...

Natura od kilku lat jest również producentem wybranych mebli drewnianych dla czołowego ich odbiorcy jakim jest  IKEA. Jesteśmy dumni, ze współpracy z takim Partnerem.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://www.natura.pl/pl/o-firmie#sigProIdb5809e72df